قبلی
بعدی

تولید مشترک

در سال 1393 در راستای سیاست های کلان کشور با هدف رونق تولید ملّی جهت نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی، برنامه توسعه خطوط تولید شرکت در سایت های تولید شماره 1 و 2 طراحی و متعاقب آن فعالیت های اجرایی بلافاصله آغاز شد.
این برنامه جامع در ابتدای سال 1398 به سرانجام رسید و به دنبال آن امکان بهره برداری و تولید محصول در خطوط تولید جامدات، نیمه جامدات، مایعات، فوم، اسپری، عطر و ادکلن میسر گردید.
این خطوط تولید منطبق بر بالاترین استانداردهای صنعت فرآورده های دارویی، آرایشی و بهداشتی طراحی و احداث و با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های موجود تجهیز و آمادۀ بهره برداری شده است.
با توجه به ظرفیت علمی، امکانات و تجهیزات موجود و پرسنل متخصص و کارآمد، که موقعیت و توان شرکت را در کشور کم نظیر می کند، شرکت پارس تک رخ از همکاری با سایر شرکت ها و متخصصین فعال در صنعت دارو جهت توسعه یا تولید مشترک محصول، در چارچوب قوانین و مقررات سازمان غذا و دارو، استقبال می کند لذا از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی صاحب نظر در این زمینه دعوت می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با شرکت مکاتبه نمایند.
امید است که با تولیدات اختصاصی و مشترک شرکت بخشی از نیاز بازار داخل برطرف شده و در آینده نزدیک شاهد حضور بیش از پیش کالای با کیفیت ایرانی در بازار جهانی باشیم.
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن